Mozzart

Team Lead System Administrator

LinuxSaaSWindows

Iskustvo
Medior, Senior
Angažman
Puno radno vrijeme
Rok prijave
još 10 dana

O kompaniji

Kompanija Mozzart, najveći priređivač igara na sreću u Jugoistočnoj Evropi, zastupljena je na teritoriji Srbije, Rumunije, Bosne i Hercegovine, Makedonije, Hrvatske, Malte i Afrike. Sa više od 1.000 uplatnih mjesta i preko 4.300 zaposlenih, apsolutni smo regionalni lider u ovoj privrednoj grani.
Naša poslovna politika zasnovana je na modernim principima poslovanja, konstantnom unapređenju usluga i shvatanju inovativnosti i jedinstvenosti kao imperativa.
Svjesni toga da je uspjeh kompanije nemoguć bez stimulativnog, dinamičnog i udobnog radnog okruženja koji razvija vještine, znanja i karijeru zaposlenih, pažljivo smo gradili svoju reputaciju najpoželjnijeg poslodavca. Više o Mozzartu možete pročitati na https://mozzart.org/

Opis posla

  • Zadaci radnog mjesta:
  • Organizuje, prati i kontroliše rad servisera i sistem - administratora na terenu
  • Odgovan je za praćenje nivoa zaliha IT opreme i opreme za automate, kao i kreiranje zahtjeva za nabavku u skladu sa potrebama sektora
  • Konfiguriše CISCO switcheve i MikroTik rutere
  • Instralira kompanijske programe na računare zaposlenih, u skladu sa potrebama radne pozicije
  • Odgovoran je za funkcionisanje i neometan rad računarske opreme u centrali i na uplatnim mjestima
  • Odgovoran je za organizaciju pripreme i postavljanje novih, kao i servisiranje postojećih, automata i ruleta na uplatnim mjestima i automat klubovima
  • Odgovoran je za organizaciju održavanja kompletne mreže, TV uređaja, satelitske opreme, kao i opreme za video nadzor
  • Odgovoran je za održavanje kompanijskih server sala
  • Komunicira sa internet i kablovskim provajderima
  • Edukuje zaposlene u timu iz domena sistematske administracije i servisa aparata
  • Odgovoran je za izradu plana rada, nedjeljno i mjesečno izvještavanje, kao i praćenje radnog učinka zaposlenih u svom sektoru.

Kvalifikacije

Uslovi:

  • Poželjna visoka stručna sprema VII stepen tehničkog usmerenja
  • Najmanje 3 godine rada na istim/sličnim poslovima i upravljanju projektima ( sistemski administrator, service desk analyst, IT specialist, servis/reparacija aparata, tehničko održavanje TV instalacija i sistema video nadzora)
  • Poznavanje Windows operativnog sistema i kompletne elektroopreme
  • Poželjna stručna znanja iz oblasti SAS protokola, Linux i Raspberry PI OS , funkcionisanja DRB uređaja/TV Sistema, poznavanje servisa kamera i alarma, kao i mrežnih uređaja
  • Aktivni vozač B kategorije

Dodatne Informacije

Vještine i lične osobine:

  • Izražene vještine rukovođenja, organizovanja i planiranja
  • Proaktivnost i preuzimanje inicijative
  • Sposobnost za rad pod pritiskom i poštovanje zadatih rokova
  • Odgovornost, pouzdanost i lojalnost
  • Izražene komunikacijske vještine (pisane i usmene)
Nudimo:
1. Rad u dimaničnom okruženju
2. Mogućnost stručnog usavršavanja u IT domenu
3. Mogućnost napredovanja u okviru kompanije
4. Tridesetosmočasovnu radnu nedjelju
5. Plaćene sportske aktivnosti

Smatramo da je karijera više nego posao. To je usavršavanje znanja, rješavanje složenih problema, napredovanje, zadovoljstvo poslom i kolegama. Mozzart vam nudi rad u odlično organizovanoj firmi. Savremene metodologije rada, jasno definisane pozicije, dužnosti i odgovornosti, omogućavaju svakom zaposlenom maksimalnu specijalizaciju u okviru njegove struke.
Ukoliko ste motivisani kao i mi, analitični, ambiciozni, skloni inicijativama, precizni, dosljedni svojim odlukama, taktični, spremni na rad u dinamičnom okruženju i orijentisani na rezultat, molimo vas da svoje prijave sa radnom biografijom i propratnim pismom pošaljete na e-mail: posaobih@mozzartbet.com
Krajnji rok za podnošenje prijava je 10.05.2024. Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Oglas istekao?

Top IT poslovi u tvom inboxu

Pretplati se na Dzobs.com newsletter i jednom sedmično ti šaljemo najnovije poslove za odabranu poziciju.

Zanimanje...