Mplus

Specijalist korisničke podrške na engleskom jeziku

Support

Iskustvo
Junior
Angažman
Puno radno vrijeme
Rok prijave
još 8 dana

O kompaniji

M Plus Grupa vodeća je europska BPTO kompanija sa sjedištem u Zagrebu. S više od 12.000 zaposlenika u 14 zemalja, kompanija isporučuje usluge i rješenja duž cijelog lanca vrijednosti CX na temelju brige o kupcima, tehnologije i savjetovanja multinacionalnim korporacijama u raznim ključnim industrijama diljem svijeta.

Opis posla

Nastavljamo s dinamičnim rastom i razvojem našeg poslovanja i ako se vidite u takvom okruženju, pridružite se našem timu kao Specijalist korisničke podrške na engleskom jeziku (m/ž)

Kao agent službe za korisnike, bit ćete prva tačka kontakta za sva pitanja o našim robnim markama i specifičnim uslugama i proizvodima. Vi ćete biti taj koji čini razliku u korisničkom iskustvu i želi pomoći korisnicima sa svim njihovim pitanjima.

Kvalifikacije

Ko ste Vi i šta očekujemo od Vas?

Vi ste empatična osoba sa voljom za rad u korisničkoj podršci. Zadovoljstvo Vam je pomagati klijentima. Osim toga, od Vas očekujemo sljedeće:
  • Dobro usmeno i pismeno vladate engleskim jezikom (C1)
  • Otvoreni ste za rad u smjenama
  • Dostupni ste da pratite obuku sa punim radnim vremenom
  • Poznavanje rada na računaru

Dodatne Informacije

Šta nudimo?

  • Dinamično radno okruženje – kao međunarodna kompanija koja raste veoma brzo i širi se na nova tržišta, raditi ćete sa talentovanim i inspirativnim ljudima širom svijeta. Vjerujemo u razmjenu znanja, ideja i iskustava.
  • Konkurentna plata sa razvijenim sistemom nagrađivanja
  • Profesionalni i lični razvoj
  • Fleksibilno radno vrijeme
  • Različite mogućnosti rasta
  • Rad u mladom i zabavnom timu
  • Obuka koja će vas pripremiti za posao

Prijavi se i postani dio mladog i uspješnog tima!

Oglas istekao?

Top IT poslovi u tvom inboxu

Pretplati se na Dzobs.com newsletter i jednom sedmično ti šaljemo najnovije poslove za odabranu poziciju.

Zanimanje...